SPWSzS w Chełmie zatrudni kierownika Działu Świadczeń Medycznych

KIEROWNIKA DZIAŁU ŚWIADCZEŃ MEDYCZNYCH

WYMAGANE KWALIFIKACJE I UMIEJĘTNOŚCI

1. wykształcenie wyższe;

2. umiejętności: dobra organizacja pracy, obsługa informatycznych programów medycznych, znajomość zagadnień z zakresu rozliczania świadczeń zdrowotnych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW, w szczególności:

1. Rozliczanie umów na realizację świadczeń zdrowotnych zawartych z Narodowym Funduszem Zdrowia.

2. Zgłaszanie zmian do umów z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie zasobów świadczeniodawcy.

1. Bieżąca aktualizacja danych w Systemie Zarządzania Obiegiem Informacji.
  2. Przygotowywanie ofert na realizację świadczeń zdrowotnych do Narodowego Funduszu Zdrowia oraz do konkursów ogłaszanych przez inne podmioty.

3. Nadzór nad realizacją programów polityki zdrowotnej finansowanych z Ministerstwa Zdrowia, jednostek samorządu terytorialnego.

4. Współpraca z komórkami organizacyjnymi w zakresie optymalizacji rozliczeń świadczeń.

5. Sporządzanie miesięcznych i okresowych sprawozdań dotyczących:

1. danych pacjentów Szpitala zawartych w „karcie szpitalnej” oraz „karcie psychiatrycznej”,

2. statystyki medycznej oddziałów szpitalnych, przychodni i innych komórek organizacyjnych udzielających świadczeń medycznych.

1. Generowanie raportów w zakresie kart statystycznych szpitalnych i kart statystycznych psychiatrycznych, sprawdzanie i przesyłanie stosownym instytucjom.

1. Bezpośredni nadzór, koordynacja i monitorowanie bieżących zadań statutowych Działu realizowanych przez podległych pracowników.

WYMAGANE DOKUMENTY

List motywacyjny, CV, oświadczenie - zgoda na przetwarzanie danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje i staż pracy.

WARUNKI PRACY

Praca w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę.

Miejsce składania dokumentów: Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie, ul. Ceramiczna 1, 22-100 Chełm, pok. 109

Informacji udziela:
Aneta Różycka kierownik Działu Spraw Pracowniczych i Organizacyjnych