Chełm - 25 Jubileuszowa Edycja Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI Wieku

Szanowni Państwo

miło nam poinformować, że nasza zakończona inwestycja pt.: „Remont i przebudowa budynku pawilonu szpitalnego D zlokalizowanego w kompleksie Samodzielnego
Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Chełmie” została zgłoszona do XXV Jubileuszowej Edycji Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku.

Inwestycja została zrealizowana w latach 2017-2021, zakres rzeczowy obejmował wykonanie remontu budynku „starego szpitala” na potrzeby Oddziału Rehabilitacji, Zakładu Rehabilitacji Leczniczej, Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego oraz Oddziału Opieki Paliatywnej. W ramach projektu zakupiono sprzęt medyczny oraz wyroby medyczne na użytek lokalizowanych tam oddziałów.

Wartość całkowita projektu wyniosła 27 338 866,27 zł. Inwestycja została sfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WL 2014-2020, środków Budżetu Województwa Lubelskiego oraz środków budżetu.

Konkurs Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku promuje najciekawsze dokonania polskich budowlańców w zakresie modernizacji, remontów, renowacji czy adaptacji, a najwyższy laur - statuetka i tytuł „Modernizacja Roku” jest zwieńczeniem tych działań.

Zachęcamy do głosowania w konkursie!

Link do strony konkursu został zamieszczony poniżej

Folder