Szanowni Państwo,

w związku z trudną sytuacją epidemiczną wywołaną koronawirusem,
zwracamy się do ludzi dobrej woli z ogromną prośbą o wsparcie naszej placówki poprzez przekazanie:

darowizny pieniężnej lub darowizny rzeczowej

Zapewniamy Państwa, że pieniądze wpłacone na powyższy cel przeznaczone zostaną wyłącznie na zakup środków ochrony indywidualnej, środków dezynfekcyjnych oraz na zakup niezbędnego sprzętu medycznego, jeżeli zajdzie taka potrzeba spowodowana rozszerzająca się epidemią.

Mile widziane jest również wsparcie rzeczowe poprzez zakup brakujących materiałów lub sprzętu.

Szczegółowe pytania lub uzyskanie stosownych informacji prosimy kierować za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie:

Darowizny pieniężne:

Tytuł przelewu:
Darowizna – walka z COVID-19

Darowizny rzeczowe :

Jeżeli będzie taka potrzeba z każdym z darczyńców zawrzemy stosowną umowę.

Bardzo dziękujemy za wszelką okazaną pomoc.
Dyrekcja i Pracownicy
2020.04.17